Powtórki do matury – tylko z odpowiednimi podręcznikami

22 kwietnia 2019

Maturzysto to już ostatnie chwile na gruntowne powtórki materiału. Już nie ma czasu na studiowanie wszystkich podręczników ze szkoły średniej, czy powtarzanie całego materiału od początku do końca. Teraz jest chwila, aby zgromadzoną wiedzę poukładać w głowie, zapamiętać, ewentualnie wychwycić to w czym masz jeszcze braki. Nie musisz się martwić jak to zrobić. Seria Teraz maturapomoże ci przestudiować wiedzę, którą już posiadasz pod kątem egzaminów maturalnych. Są przez to podręczniki przygotowane specjalnie do takich powtórek. To kompendium wiedzy z różnych przedmiotów z których odbywają się egzaminy maturalne.

Jakie przedmioty maturalne znajdziemy w serii “Teraz matura”?

Maturzyści swój pierwszy ważny egzamin, zdają obowiązkowo z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Seria „Teraz matura” oprócz tych przedmiotów – w zakresie podstawowym i zaawansowanym, zawiera również tytuły z następujących przedmiotów:

Podręczniki są przygotowane typowo do nauki przed egzaminem. Zawierają najważniejsze wiadomości, a opracowane są przez wybitnych ekspertów.

W czym może pomóc maturzyście seria “Teraz matura”?

Z pewnością większość uczniów do matury przygotowuje się od dawna. Niemniej jednak zbyt duża ilość wiadomości, ma to do siebie, że lubi z pamięci znikać. Aby ją lepiej zapamiętać i zapisać w swojej głowie, przydaje się zebranie wszystkiego w przemyślany sposób, tak aby nie zaśmiecać pamięci, a umieć wszystko na egzamin. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanym metodom w podręcznikach z serii „Teraz matura” Nowa Era. Dzięki nim uczeń:

Korzyści płynące z samodzielnego nauczania.

Ucząc się samodzielnie, uczeń potrafi wychwycić co powinien powtórzyć z większą starannością. Gotowe schematy rozwiązywania zadań czy testów pozwalają mu uwierzyć, że na właściwym egzaminie sobie poradzi. Taki system nauczania plus wiedza z pewnością dodają mu pewności siebie, co jest niezwykle istotne niwelowaniu stresu. Matura z pewnością jest bardzo stresogenna i nawet merytorycznie przygotowany do niej młody człowiek, może mieć problemy. Dlatego bardzo ważne oprócz samej nauki jest oswojenie z formą samego egzaminu, gdyż taka wiedza podnosi samoocenę. “Teraz matura” z pewnością spełnia takie oczekiwania.

 

Tagi
Kategoria Książki #Matura #Podręczniki #Poradnik