Odnieś sukces już dziś

11 kwietnia 2019

Większość uczniów już od połowy trwania ich edukacji w szkole średniej zaczyna się interesować i zarazem martwić maturą. Nie wiedzą, jakich zadań i zagadnień mogą się spodziewać. Boją się, że nie podołają materiałowi i przez to nie dostaną się na wymarzone studia. Jednym ze zmartwień maturzystów jest język angielski, który wielu osobom sprawia problem. Na szczęście na rynku dostępna jest seria “New Matura Success”, która przeznaczona jest to nauki oraz ćwiczenia swoich umiejętności językowych.

Nie tylko dla uczniów

“New Matura Success” to podręczniki oraz ćwiczenia dedykowane uczniom szkół ponadgimnazjalnych, ale także i nauczycielom. Nowe wydanie podręczników pozwala zaplanować interesujące i zarazem efektowne lekcje. Książki są bardzo czytelne i przejrzyste, dzięki czemu przyswajanie wiedzy będzie łatwe, szybkie i przede wszystkim ciekawe. Poprowadzenie lekcji, która nie będzie nużąca nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto sięgać po podręczniki, które dostarczają merytorycznej i praktycznej wiedzy oraz pozwalają osiągać jak najbardziej pozytywne rezultaty.

Pomoc dla maturzystów

Nie od dziś wiadomo, że nauka języków, w tym słownictwa i skomplikowanej gramatyki nie jest prostym zadaniem. Aby uporządkować swoją wiedzę i należycie się przygotować do egzaminu, warto sięgnąć po dobre, prawidłowo przygotowane podręczniki.

Seria “New Matura Success” dostarcza zarówno informacji, jak i podaje przykładowe ćwiczenia i zadania egzaminacyjne. Dzięki temu można spróbować swoich sił i rozwiązać różne arkusze. Pozwoli to zarówno na właściwe przygotowanie się do matury, jak i oswojenie strachu. Im bardziej będziemy pewni swojej wiedzy i umiejętności, tym mniejszy powinien nam towarzyszyć stres w dniu egzaminu.

Postaw na przyszłość

W pewnym stopniu nasza przyszłość zależy od kierunku studiów, który wybierzemy. Aby dostać się na najbardziej oblegane wydziały, niejednokrotnie trzeba uzyskać wysoki wynik z egzaminu maturalnego. Dlatego też warto zainwestować w swoją przyszłość i skupić się na regularnym, merytorycznym przygotowaniu.

Jednak język angielski nie jest nam potrzebny tylko do napisania arkusza. Przede wszystkim warto się go nauczyć, ponieważ będziemy się nim posługiwać podczas codziennych wydarzeń – wycieczek, w pracy, w sklepie, czy choćby na co dzień, jeżeli będziemy często wyjeżdżać lub zamieszkamy w innym kraju.

W dzisiejszych czasach język angielski jest powszechnie używany. Coraz częściej jego wiedza jest wymagana do podjęcia pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych część dyskusji prowadzi się właśnie po angielsku. Ma to za zadanie sprawdzić nasze umiejętności komunikacyjne, zakres słownictwa oraz swobodę wypowiadania się w obcym dla nas języku. Dlatego też warto wziąć pod uwagę wszystkie te aspekty i przygotować się wraz z “New Matura Success” nie tylko do matury, ale do całego dorosłego życia.

 

Tagi
Kategoria Książki #Matura #Podręczniki #Poradnik